Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej

Korzyści płynące ze współpracy z firmą Betterware

Współpraca z Betterware opiera się na PROSTYCH I PRZEJRZYSTYCH ZASADACH.

Współpracując z firmą Betterware odnosisz liczne korzyści:

1. Zakup każdego produktu przynosi natychmiastowy zysk, niezależnie od tego, jak duże złożysz zamówienie. Przywilej tańszych zakupów zachowujesz od momentu rejestracji NA ZAWSZE.

2. Tyle zapłacisz ile kosztuje zamówiony towar, to Twoja decyzja ile zamówisz i jak często. W Betterware nie ma żadnych kar za brak zamówienia w określonym okresie. Wszystko co zamówisz znajdziesz czytelnie wpisane w fakturę, którą otrzymasz wraz z przesyłką.

3. Nie ma dolnej ani górnej granicy składania zamówień. Nie ma też ograniczeń dotyczących częstotliwości ich składania.

4. Firma oferuje materiały reklamowe i marketingowe – katalogi, ulotki, gadżety, które możesz zamawiać wraz z produktami lub oddzielnie.

5. Twoja grupa pracuje na twój obrót. Jeśli jest to tylko jedna osoba – wasze obroty także się sumują. Wartość zamówień wszystkich Twoich przedstawicieli sumuje się i wpływa na wysokość Twojego indywidualnego rabatu.

6. Zamawiając i rejestrując nowych przedstawicieli, którzy także zamawiają produkty wypracowujesz swój rabat, który jest tylko Twój, a jego wysokość zależy głównie od Ciebie.

7. Katalog – co miesiąc nowy – jest Twoim narzędziem pracy, witryną „twojego sklepu” noszoną w torebce… W dzisiejszych czasach ludzie bardzo lubią katalogi – czyli sklep przychodzący do domu. Wyboru można dokonywać po pracy, przy kominku czy nastrojowej lampie, przy aromatycznej herbacie lub lampce ulubionego wina. Jest tematem rozmów przy kawie i podczas spotkań młodych mam z pociechami na wspólnych spacerach.

8. Wartość osobistych i grupowych obrotów zawsze możesz sprawdzić po zalogowaniu się do Strefy Przedstawiciela. Wspólnie z grupą wypracowujesz obrót, który pozwala ci osiągać kolejne progi rabatowe, a co za tym idzie – coraz większe rabaty.

9. Struktura Planu Marketingowego jest bardzo przyjazna dla przedstawicieli. Spłaszczenie do zaledwie 5 poziomów niezbyt odległych pod względem wartości obrotów pozwala na szybki awans i duże zarobki. Osiągnięcie najwyższego szczebla 15% daje tytuł lidera.

10. Aby odebrać wypracowany przez siebie wraz z grupą rabat wystarczy założyć zamówienie na 100 pkt. Jest to jedyny wymóg dla wszystkich szczebli planu marketingowego.

11. Budowana przez ciebie struktura jest Twoja i niezależnie od tego, czy jesteś aktywny czy nie jesteś na jej szczycie. Aktywność jednakże popłaca, stąd firma ogłasza akcje „budzenie’ dla nieaktywnych przedstawicieli. Uaktywnienie jest wówczas nagradzane bonusami i prezentami, a dla Ciebie odpowiednią do wysokości obrotu prowizją.

12. Nikt nie ogranicza Twoich możliwości zarabiania. Zarabiasz tyle ile chcesz i jak długo chcesz. Wszystko zależy od wielkości i budowy twojej struktury.Budujesz strukturę wszerz – zarabiasz 10% od swoich grup liderskich, budujesz w głąb zarabiasz dodatkowo 1%, 0,5% , 0,25% od grup drugiego, trzeciego, czwartego poziomu do samego dołu !

13. Firma nie zabierze wypracowanego przez Ciebie rabatu nawet wtedy, gdy nie spełnisz wymogu do jego odebrania. Pieniądze otrzyma pierwsza osoba kwalifikująca się do jego odbioru nad Tobą.

Czy trzeba czegoś więcej aby odniesienie sukcesu było kwestią czasu ?
Jeśli jesteś przekonana/y o tym, że Betterware to świetna okazja na własny biznes zarejestruj się jeszcze dziś i przekonaj się jakie to proste !