Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej

Historia firmy Betterware

Betterware jest firmą, która istnieje od 1928 roku. Firmę Betterware założyli w Londynie Albert Edward Clark i Ernest Willis. W latach 60 kariera Betterware otworzyła się na świat, by w latach 80 rozwinąć sieć oddziałów we Francji, Hiszpanii, Niemczech i Australii. Rozszerzenie zasięgu terytorialnego firmy spowodowało jej szybszy rozwój – oferta zwiększyła się znacznie, działania marketingowe – regularnie wydawane katalogi z nowymi produktami i rewelacyjnymi promocjami – rozsławiły firmę i produkty jej stały się pożądane w kolejnych krajach.

Na rynek polski firma Betterware wkroczyła w styczniu 2007 roku. Te doskonałe produkty docierają do wielu domów poprzez przedstawicieli, a także w formie miłych, ciekawych, praktycznych prezentów – przez co społeczeństwo dzieli się na trzy grupy ludzi:

  • tych, którzy Betterware znają, są klientami naszych przedstawicielami, często są już zarejestrowani i świadomie zaopatrują się w nasze produkty,
  • tych, którzy używają produktów Betterware, ponieważ zostali nimi obdarowani i nie otrzymali jeszcze informacji jak zostać naszym klubowiczem,
  • tych, którzy o Betterware jeszcze nie wiedzą a na pewno będą korzystać z naszych produktów, jeśli dotrzemy do nich z informacją.

Dobre informacje warto przekazywać, więc ZAREJESTRUJ SIĘ !
Produkty są w konkurencyjnych cenach. Betterware oferuje innowacyjne rozwiązania, których nie daje żadna inna firma w Polsce w tak dobrych cenach. Wszystkie produkty mają atesty, są bardzo dobre pod względem jakości oraz objęte są Gwarancją Satysfakcji tzn. można zwrócić produkt, jeżeli nie spełnia oczekiwań przedstawiciela bądź klienta.

Do dzisiaj w wielu miejscowościach nie ma jeszcze naszych przedstawicieli. To wielka szansa dla osób, które dotrą tam pierwsze z informacją i ofertą.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Betterware